ТОВ "Айнект"

Нержавіючий, кольоровий металопрокат, труби, куточок, балка, арматура, двотавр, коло

Область пошуку:
ТОВ "Айнект"
Київ, переулок Руслана Лужевського 14

Про нас

          Компанія Айнект вже багато років займається продажем металопрокату і будівельних матеріалів на території України. За всі ці роки, ми вивчили ринок вздовж і впоперек - відмінно знаємо що потрібно сучасній клієнту і в які терміни.
         Величезний асортимент і хороші ціни дозволяють нам працювати з великими будівельними компаніями країни, але також ми багато обробляємо замовлень і від звичайних покупців. Ми працюємо не тільки в Києві і області, але також і по всій країні.
         Основний продукт, яким торгує ТОВ "Айнект" це: нержавіючий і чорний металопрокат також найрізноманітніші види залізобетонних виробів: плити, панелі, блоки, балки, фундаментні ступені. Ми пропонуємо не тільки величезний асортимент, а ще й професійну консультацію наших менеджерів.
На питання, які можуть у Вас виникнуть - наші співробітники з задоволенням Вам дадуть відповідь і пораджу, як краще вчинити в тій чи Інною ситуації. На них відповімо. З кожним своїм клієнтом ми готові створити індивідуальні умови і на них працювати.
        Працює наша компанія в будь-якому місті і регіоні України: Одеса, Харків, Полтава, Дніпро, Київ та інші. Не втрачайте час дарма на пошуки, замовляйте у нас - ми пропонуємо найвигідніші умови

Товари / Послуги:

- цегла - Бетон - Кільця колодязів - Шестигранник - Круг сталевий - Куточок - Балка - Лист рифлений - І багато іншого

Місто:

Київ, Київська область

Адреса компанії:

переулок Руслана Лужевського 14

Контактна особа:

Евгений

Телефон:

Сайт:

ainekt.prom.ua